fbpx
Політика

Парламент зобов’язаний приступити до роботи вже в листопаді – Віктор Балога

Кандидат в народні депутати України Віктор Балога звернув увагу на те, що парламентську коаліцію обіцяли на другий день після голосування, однак минуло вже два тижні, а коаліції не те, що нема – суспільству буквально прямим текстом кажуть, що на переговори потрібно ще місяць. За його словами, якщо це так, то гріш ціна і обіцянкам, які давалися на Майдані, і надіям, які народ покладав на новий парламент.

 «Що там говорити – гріш ціна самому факту дострокових парламентських виборів. Тому що Рада сьомого скликання, хоч і під тиском, хоча не з першого разу, але голосувала і приймала важливі закони. А новообраний парламент ще не прийняв присягу, але вже зайшов в глухий кут», – зазначив Віктор Балога. Як заявив політик, місяця на переговори у України просто немає.

Читайте також:  Чому Ватикан ігнорує доктрину про «священну війну» РПЦ та Кремля?

 Він підкреслив, що це недозволена розкіш для країни, яка за півроку втратила майже 40 тисяч квадратних кілометрів території.

 «Предмет коаліційних переговорів може бути тільки один – як відштовхнутися від дна і почати швидко рухатися вгору. Якщо це і є головне завдання нового парламенту, то переговори повинні закінчитися максимум на початку наступного тижня, а Рада запрацювати вже в листопаді. В іншому випадку, все як завжди – не можуть поділити посади та доступ до корита», – констатував Віктор Балога.

Читайте також: