fbpx
Освіта

Міносвіти готує концепцію розвитку освіти в Україні

В Міністерстві освіти і науки України спільно з комітетом з питань науки і освіти Верховної Ради готують Концепцію розвитку освіти. Про це під час сьогоднішньої прес – конференції розповів міністр освіти і науки України Сергій Квіт, передає агентство РБК-Україна.

Крім того, відомствами розробляються нові законопроекти про професійну освіту, про реформування середньої освіти, а також про науку і наукову діяльність.

Читайте також:  До уваги військовослужбовців ЗСУ та інших силових структур, ветеранів війни, у тому числі звільнених у запас!

«Я особисто дивлюся на Концепцію розвитку освіти України як на політично важливий документ, тому що ми повинні переконати наших депутатів проголосувати за цю Концепцію, а потім і за Дорожню карту освіти. На жаль, сфера освіти продовжує розглядатися як якась проблема, яка потребує вливання коштів. Сьогодні ми спільно з парламентським комітетом працюємо не тільки над підготовкою Концепції розвитку освіти, а й рядом законів», – заявив міністр освіти України.

Читайте також: