Політика

Всі вантажівки “гумконвою” РФ покинули територію України, – РНБО

Всі вантажівки російського "гумконвою" порожніми покинули територію України. За останню добу не було зафіксовано зіткнень і обстрілів на українсько – російському кордоні. Про це сказав на брифінгу заступник керівника Інформаційно – аналітичного центру РНБО Володимир Польовий, передає кореспондент УНН.

 "Станом на 22 годину 31 жовтня всі вантажівки з так званого російського гуманітарного конвою і 147 осіб, які їх супроводжували, виїхали з території України", – сказав він.

Читайте також:  ЦВК визнала обраними вже 84 народних депутатів

 За його словами, візуальний огляд, який проводили представники української міжвідомчої групи, дозволяє припустити, що вантажівки виїхали порожніми.

 Як повідомляв УНН, 31 жовтня російська колона з гуманітарним вантажем перетнула український кордон.

 За словами представника інформаційно – аналітичного центру РНБО, полковника Андрія Лисенка, частина вантажу "гуманітарного конвою" РФ призначалася для бойовиків. Це був вже четвертий гуманітарний російський "гумконвой". Третій перетнув російсько – український кордон 20 вересня.

Читайте також:  Ірина Геращенко: «Допоки українці незаконно утримуються в Росії, ми маємо надати всебічну підтримку їхнім родинам»

 Джерело: УНН

Читайте також:

Коментувати