fbpx
Політика

Міжнародні спостерігачі оприлюднять вердикт за підсумками виборів до Верховної Ради 27 жовтня

Міжнародні спостерігачі, які будуть присутні на позачергових виборах до Верховної Ради України, збираються оприлюднити свою заяву після виборів в понеділок, 27 жовтня. Спостерігачі зачитають свою заяву на прес – конференції в Києві. Про це повідомляє агентство «Інтерфакс – Україна».

Як відомо, до складу міжнародної місії зі спостереження за виборами в Україні входять представники ОБСЄ / Бюро з демократичних ініціатив та прав людини, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Європейського парламенту та Парламентської Асамблеї НАТО.

Читайте також:  Закарпатська викладачка угорського інституту ім. Ф. Ракоці ІІ може потрапити до складу Європарламенту від партії "Фідес"

За наявними даними, заяву в понеділок зачитають спеціальний координатор і керівник місії короткострокових спостерігачів ОБСЄ в Україні Кент Харштедт, керівник делегації ПАРЄ Крістофер Чоуп, керівник делегації ПА ОБСЄ Доріс Барнетт, голова делегації Європарламенту Анрей Пленкович, керівник делегації ПА НАТО Раса Юкневічене і глава місії довгострокових спостерігачів ОБСЄ / БДІПЛ Тана де Зулуета.

Читайте також: