Ситуація на Південному Сході України

Путін зацікавлений в дестабілізації ситуації в Україні напередодні виборів – Зорян Шкіряк

 Радник міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк звернув увагу на те, що в останні дні відбувається відчутне загострення ситуації в зоні АТО. За його словами, російські терористичні банди, якими керують кадрові офіцери ГРУ ГШ ЗС РФ, значно посилили атаки на позиції сил АТО практично по всій лінії фронту.

Читайте також:  Руслан Хомчак заявив, що ЗСУ знаходяться у бойовій готовності

 Зорян Шкіряк переконаний, що наказ щодо ескалації конфлікту надійшов безпосередньо від самого Путіна.

 «Таким чином Кремль намагається тиснути і шантажувати Україну під час зустрічей президентів двох країн в Мілані», – додав він.

 Як зазначив Зорян Шкіряк, в подальших планах Росії, безсумнівно, посилення збройного протистояння в Україні, оскільки напередодні виборів Путіну потрібна максимальна дестабілізація ситуації в Україні. У той же час, як повідомив Зорян Шкіряк, МВС перейшло на цілодобовий посилений режим чергування із залученням додаткових підрозділів і спецгруп швидкого реагування на звільнених від терористів територіях в зоні АТО та інших містах.

Читайте також:  Невиконання мінських угод: Володимир Путін заперечує відповідальність Росії

 «Спільно з колегами з СБУ та ГПУ створено координаційний штаб і відпрацьовано ряд заходів щодо недопущення будь-яких провокацій і диверсій в період виборчого процесу. Силовики будуть діяти на упередження», – констатував він.

Читайте також:

Коментувати