fbpx
Політика

Пентагон: “Армія РФ стоїть на порозі НАТО”

Міністр оборони Сполучених Штатів Чак Хейгел під час свого виступу на щорічних зборах Асоціації Армії США звернувся із закликом до американських військовослужбовців бути готовими до того, що вони можуть «мати справу» з російською армією. За словами Хейгела, російська армія на даний момент стоїть «на порозі НАТО».

Читайте також:  Прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо знову виступив проти членства України в НАТО і лякає Третьою світовою війною

«Вимоги до нашої армії тепер стали більш різноманітними і складними. Загрози з боку терористів і заколотників для нас існуватиме довгий час, але також ми повинні пам’ятати про Російську Федерацію, про її сучасну та боєздатну армію», – прокоментував ситуацію глава Пентагону.

За його словами, на сьогоднішній день доступ до потужних озброєнь мають не лише держави, а й різні «недержавні суб’єкти».

Читайте також:  Відсторонена голова сільради на Закарпатті задекларувала 70 тис. грн зарплати у місяць

«Привид так званої гібридної війни стає все більшим в моменти, коли наші противники застосовують тактику повстанців. Вони використовують при цьому складні технології», – сказав Хейгел.

Читайте також: