Політика

Олександр Кіхтенко готовий зайняти посаду губернатора Донецької області

Генерал армії Олександр Кіхтенко не став коментувати повідомлення засобів масової інформації про те, що він незабаром буде призначений на посаду голови Донецької обласної державної адміністрації. Однак, незважаючи на це, Кіхтенко заявив про те, що він готовий зайняти цю відповідальну посаду, якщо таке рішення буде прийнято президентом України.

Читайте також:  У ДБР підтвердили, що жодного кримінального провадження, де б фігурував Порошенко, не існує, - Петро Порошенко

«Давайте не будемо квапити події. Ніякого призначення на даний момент немає. Якщо це призначення відбудеться, тоді і будемо говорити на цю тему», – озвучив свою позицію Олександр Кіхтенко.

Крім цього український генерал зазначив, що він як військова людина має бути готовий до будь-якого розвитку подій.

Читайте також:  ЦВК визнала обраними вже 84 народних депутатів

«Я – військова людина. Коли моя країна в небезпеці, генерал армії неготовим бути просто не може», – наводить слова генерала кореспондент «Укрінформу».

Раніше українські засоби масової інформації заявили про те, що український лідер активно розглядає кандидатури на посаду губернатора Донецької області. Джерела повідомляли, що саме Олександр Кіхтенко є кандидатурою номер один.

Читайте також:  Дмитро Пєсков зробив заяву щодо зустрічі Путіна з Зеленським

 

Читайте також:

Коментувати