Політика

На саміті в Мілані Порошенко може зустрітися з Путіним

У президента Росії Володимира Путіна на саміті АСЕМ в Мілані наступного тижня можливі зустрічі з президентом України Петром Порошенком, канцлером ФРН Ангелою Меркель і президентом Франції Франсуа Олландом. Про це журналістам повідомив помічник глави російської держави Юрій Ушаков, передає УНН з посиланням на ИТАР – ТАСС.

 "Наступного тижня відбудеться візит президента РФ до Італії для участі в саміті АСЕМ, у цьому зв’язку планується ряд зустрічей із західними партнерами, на яких українська тематика буде ключовою", – зазначив Ю. Ушаков.

Читайте також:  Як протидіяти злочинним діянням влади та запобігти знищенню лісів в Ужгороді?

 За його словами, адміністрація Кремля "зараз цим і займається – опрацьовує можливі контакти". "Не виключена зустріч і в нормандському форматі – Путін, Меркель, Олланд, Порошенко", – підкреслив помічник глави російської держави.

 Він зазначив, що до Мілана збираються приїхати лідери ФРН, Франції, Великобританії, представники Єврокомісії. Ю.Ушаков сказав, що поки не може позначити конкретний список майбутніх співрозмовників В. Путіна, однак, за його словами, наприклад, не виключена зустріч з новим прем’єр – міністром Італії. Представник Кремля підкреслив, що В. Путін отримував офіційне запрошення взяти участь у саміті АСЕМ.

Читайте також:  Як протидіяти злочинним діянням влади та запобігти знищенню лісів в Ужгороді?

Джерело: УНН

Читайте також: