fbpx
Окупація Криму

Кримських татар намагаються залякати і перетворити на полонених, – дружина М.Джемільова

Кримських татар намагаються залякати і перетворюють на полонених на півострові, заявила дружина національного лідера кримських татар Мустафи Джемільова Сафінар на похоронах Едема Асанова, знайденого мертвим у Євпаторії 6 жовтня, передає УНН з посиланням на "Радіо Свобода".

"Тут немає ніяких правил гри. Вони знають, що залишаться безкарними, і будуть творити, що хочуть. Ми бранці на цьому півострові, з нами поступають, як з полоненими. Ніхто ніякої відповідальності не несе, і ніколи не знайдуть винних", – сказала вона, коментуючи загибель Едема Асанова і ситуацію кримських татар.

До цього Сафінар Джемільова заявила, що не вірить у самогубство хлопця, про яке йдеться в передсмертній записці хлопця. Кримський татарин Едем Асанов зник в Євпаторії 29 вересня. 6 жовтня його знайшли мертвим. Пізніше, в Меджлісі кримськотатарського народу повідомили, що хлопця знайшли повішеним, а поруч з ним була передсмертна записка. Після виявлення тіла голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров припустив, що "влада" в Криму наполягатиме на ненасильницькому характері смерті Едема Асанова.

Джерело: УНН

Читайте також: