Окупація Криму

Кабмін України розірвав договір з РФ про спільне будівництво моста через Керченську протоку

  Україна розірвала угоди з Російською Федерацією про спільні дії з облаштування транспортного переходу через Керченську протоку, повідомив міністр Кабінету міністрів Остап Семерак.

 "Відповідно до норм даної угоди, ми повинні були за півроку до розірвання направити дипломатичні повідомлення. Ми це зробили. І я абсолютно спокійно можу сказати, що ми цю Угоду розірвали, прийнявши відповідне рішення на засіданні уряду", – сказав він на брифінгу в Києві в середу.

Читайте також:  Київський апеляційний суд дозволив стягнути з Росії більше 1 млрд доларів за захоплені активи “Ощадбанку” в Криму

 О.Семерак також підкреслив, що Кабмін відразу ж після свого призначення в березні прийняв відповідне рішення, але тільки зараз воно вступило в силу.

 "Я переконаний, що Росія нам не брат, і не далекий родич, і навіть не доброзичливий сусід. І ніяких спільних проектів, які могли б створити коридор дружби, не буде до завершення анексії Криму і конфлікту, в якому російські війська беруть участь на території України", – додав міністр.

Читайте також:  Київський апеляційний суд дозволив стягнути з Росії більше 1 млрд доларів за захоплені активи “Ощадбанку” в Криму

 Джерело: Інтерфакс – Україна

Читайте також:

Коментувати