Ситуація на Південному Сході України

Ситуація на сході України. Лідери терористів просять ОБСЄ допомогти у дотриманні перемир’я

Ватажки самопроголошених терористичних Луганської та Донецької «народних республік» звернулися до представників ОБСЄ з проханням «забезпечити контроль за дотриманням перемир’я в південно-східних регіонах України». Про це сказано в документі, який був підписаний самопроголошеним «прем’єр – міністром ДНР» Олександром Захарченком і «лідером ЛНР» Ігорем Плотницьким

«Ми розраховуємо, що представники ОБСЄ забезпечать неупереджений міжнародний контроль за дотриманням режиму припинення вогню, а також моніторинг ситуації в Україні», – сказано в документі.

Читайте також:  Невиконання мінських угод: Володимир Путін заперечує відповідальність Росії

Лідери терористичних організацій сказали, що вважають вкрай важливим домогтися припинення вогню та запобігання гуманітарної катастрофи на території південного сходу України. Саме тому лідери терористичних організацій сподіваються на швидке узгодження запропонованих в «ЛНР» і «ДНР» першочергових заходів, які спрямовані на реалізацію домовленостей, укладених в Мінську.

У повідомленні наголошується, що за підсумками зустрічі контактної групи в Мінську, яка відбулася 5 вересня, Плотницький і Захарченко передали спеціальному представникові ОБСЄ з питань врегулювання ситуації в Україні Хайді Тальявіні свої пропозиції щодо реалізації всіх досягнутих домовленостей.

Читайте також:  Спецдільниці на Донбасі готові до голосування

Як відомо, російсько-терористичні війська вже порушили умови перемир’я, провівши минулої ночі обстріл населених пунктів і українських позицій.

В суботу в другій половині дня, з боку села Безіменне в сторону села Широкине була зроблена спроба прориву важкої техніки в кількості до 5 одиниць і живої сили противника. Зайнявши позиції біля села Широкине, противник відкрив вогонь по позиціях українських військових. В результаті бойових зіткнень застосовувалася артилерія, тому жителі лівобережжя Маріуполя чули звуки вибухів.

Читайте також:  Курт Волкер назвав провокацією паспортизацію Донбасу Кремлем

Читайте також:

Коментувати