Ситуація на Південному Сході України

Українські солдати: “Найманці вже хочуть виїхати з України”

Українські військовослужбовці, які днями повернулися з полону бойовиків в Луганській області, розповіли про те, що в рядах терористів не все так «гладко». За словами українських солдатів, серед бойовиків зріє розкол. Слова звільнених бійців наводить «Українська правда», посилаючись на прес-центр оперативного командування Північ.

За словами українських солдатів, вони перебували в полоні у отамана Козіціна в Перевальському. Тримали солдатів в одному з складських приміщень.

«Ставлення до нас було цілком нормальним. Ми чули невтішні відгуки від бійців, які були в полоні разом з нами. Вони були невтішними. А особисто до нас нормально ставилися. Нас не катували, і нам давали їжу», – прокоментував перебування в полоні один з бійців.

«Охочих постріляти в нас було чимало. Генерал віддав наказ не стріляти по нас, і наказ їх стримував. Дисципліна там нормальна. На нас не було фізичного тиску, але морально на нас тиснули. З нами проводили «політінформацію», розпитували про те, навіщо ми прийшли сюди. Також ми побачили, що в таборі бойовиків немає єдності. Найманці вже хочуть виїхати з України, а місцеві зрозуміли, що їм доведеться відповідати перед законом», – додав інший боєць.

Читайте також:

Коментувати