Право

У Держкомтелерадіо хочуть заборонити трансляцію російської попси

У Державному комітеті телебачення і радіомовлення України виступили з ініціативою заборонити трансляцію російської поп-музики в українському ефірі. Про це повідомив директор департаменту інформаційної політики Держкомтелерадіо Богдан Червак, передає його прес-служба.

«Ефір багатьох вітчизняних телерадіокомпаній, особливо ФМ-радіостанцій, практично не зазнав змін, як і раніше, перенасичений розважальними програмами. Неприйняття викликає той факт, що їх програмне наповнення базується переважно на виступах російських так званих "зірок", багато з яких заплямували себе публічною підтримкою агресивної, загарбницької політики Путіна, не приховують своєї ненависті до нашої Батьківщини, і проти яких введені санкції», – пояснив позицію Держкомтелерадіо Богдан Червак.

Читайте також:  Міністр юстиції Австрії дав згоду на екстрадицію Фірташа до США

На його думку, власники телерадіокомпаній не повинні усуватися від програмної політики своїх ЗМІ. Вона повинна відповідати не тільки їх особистим економічним інтересам, а й інтересам українського народу та його держави. Дану ініціативу, зазначив Богдан Червак, повинні обговорити в Нацраді з питань телебачення і радіомовлення.

Читайте також:

Коментувати