Право

У Держкомтелерадіо хочуть заборонити трансляцію російської попси

У Державному комітеті телебачення і радіомовлення України виступили з ініціативою заборонити трансляцію російської поп-музики в українському ефірі. Про це повідомив директор департаменту інформаційної політики Держкомтелерадіо Богдан Червак, передає його прес-служба.

«Ефір багатьох вітчизняних телерадіокомпаній, особливо ФМ-радіостанцій, практично не зазнав змін, як і раніше, перенасичений розважальними програмами. Неприйняття викликає той факт, що їх програмне наповнення базується переважно на виступах російських так званих "зірок", багато з яких заплямували себе публічною підтримкою агресивної, загарбницької політики Путіна, не приховують своєї ненависті до нашої Батьківщини, і проти яких введені санкції», – пояснив позицію Держкомтелерадіо Богдан Червак.

На його думку, власники телерадіокомпаній не повинні усуватися від програмної політики своїх ЗМІ. Вона повинна відповідати не тільки їх особистим економічним інтересам, а й інтересам українського народу та його держави. Дану ініціативу, зазначив Богдан Червак, повинні обговорити в Нацраді з питань телебачення і радіомовлення.

Читайте також:

Коментувати