Політика

Мінфін України планує ввести військовий податок

Міністерство фінансів України вважає раціональною пропозицію деяких народних депутатів ввести так званий військовий податок. Кабмін пропонує стягувати з усіх працюючих громадян України додатковий податок у розмірі 1,5 % від зарплати для фінансування проведення антитерористичної операції на сході України. Про це на брифінгу заявив заступник міністра фінансів України Володимир Матвійчук, передає «РБК-Україна».

Читайте також:  Росія повинна припинити втручання в Україну, - НАТО

 «Ми погодилися з пропозиціями народних депутатів про можливість запровадження спеціального, можна назвати військового податку, в розмірі 1,5 % від зарплати до кінця року», – заявив він.

За словами Володимира Матвійчука, впровадження «воєнного податку» дасть можливість до кінця поточного року додатково залучити до загального фонду державного бюджету України близько 3 мільярдів гривень. У зв’язку зі складною ситуацією в країні не виключає заступник міністра і скорочення зарплат держслужбовців.

Читайте також:  Порошенко зустрівся з міністром з питань охорони навколишнього середовища, міністром у справах Єрусалима та спадщини Держави Ізраїль

Загрузка...

Рекомендовані матеріали:

Коментувати