fbpx
Політика

Ганна Герман: «Не треба ділитися на політичні квартири, в той час як кожен день гинуть люди»

   Розмови про формування нової коаліції не ведуться. Про це в інтерв’ю журналістам заявила народний депутат від Партії регіонів Ганна Герман, передає кореспондент УНН.

 Читайте: Яценюк подав у відставку

  "Розмови про формування нової коаліції не ведуться. Знаю одне, не треба ділитися на політичні квартири, в той час як кожен день гинуть люди. Кожен повинен діяти на забезпечення миру, праці та тепла для України", – сказала вона.

Читайте також:  Депутатка від партії Орбана лякає угорців вступом України в ЄС: "Зброя, наркотики, торгівля людьми, екстремізм і генномодифіковані продукти. Це - цвях у труні Угорщини" (ВІДЕО)

 Якщо міністр фінансів говорить про те, що в серпні вже не зможуть заплатити військовим і притому прем’єр каже, що йде у відставку, за словами Герман, це означає, або він тікає і не хоче нести відповідальність за те, що країна доведена до такого стану, або він перекладає на плечі простих людей те, що повинен зробити сам.

Читайте також:  У США відбудеться наймасштабніший протест проти Трампа: на мітинги вийдуть мільйони людей (ВІДЕО)

  За матеріалами: УНН

Читайте також: