Політика

З проведенням мобілізації, ротації військових підрозділів на передовій не буде, – Гелетей

     Збройні Сили роблять максимум, аби взяти Донецьк та Луганськ. Із проведенням третьої хвилі мобілізації, ротації військових підрозділів на передовій не буде. Про це на брифінгу повідомив міністр оборони України Валерій Гелетей, передає УНН.

 "Із проведенням третьої хвилі мобілізації, ротації військових підрозділів на передовій не буде, оскільки є небезпека втратити ті позиції, які зайняті на сьогодні", – сказав він.

Читайте також:  Порошенко вирушив до Брюсселя

 За його словами, наступ Збройних Сил міг бути значно успішнішим, якби не підтримка сепаратистів Росією. Останнім часом окрім постачання важкого озброєння та техніки з території цієї країни ведеться обстріл наших підрозділів, дислокованих неподалік кордону. "Нині у цьому ні в кого не має бути сумнівів, адже ми маємо беззаперечні свідчення. Це, зокрема, космічні знімки, на яких чітко видно позиції “Градів”, місця розміщення бойових обслуг, плями спаленої землі від бойового застосування озброєння на російській території. Росія підтримує терористів і таким чином сама стає напівтерористичною державою", – повідомив Валерій Гелетей.

Читайте також:  Наступний саміт Східного партнерства відбудеться в 2019 або 2020 році, – Йозвяк

 Він також повідомив, що ЗСУ не застосовують авіацію та артилерію по містах, а лише по околицях, де виявляють скупчення терористів. "Терористи ховають свою бронетехніку на територіях лікарень та інших мирних об’єктів. Тобто воюють без жодних правил. В окремих випадках по бандитах наносяться точкові удари. Важливо, що в сил АТО з’являється все більше прибічників з боку місцевих мешканців. Патріоти інформують підрозділи Збройних Сил про місця скупчення бандформувань, по яких наносяться удари", – зазначив міністр оборони.

Читайте також:  Порошенко вирушив до Брюсселя

 Джерело: УНН

Загрузка...

Рекомендовані матеріали:

Коментувати