fbpx
Освіта

Всі учасники АТО можуть вступати до ВНЗ минаючи конкурс – закон

   Учасники антитерористичної операції зараховуватимуться на навчання до вузів поза конкурсом. Про це повідомляє УНН з посиланням на Урядовий портал.

Зокрема, згідно з повідомленням, 16 липня 2014 року президент України Петро Порошенко підписав Закон України № 1547 -VII "Про внесення зміни до статті 6 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту".

Законом визнали учасниками бойових дій військовослужбовців (резервістів, військовозобов’язаних) і працівників Збройних Сил України, Національної гвардії, Служби безпеки, Служби зовнішньої розвідки, Державної прикордонної служби, осіб рядового, начальницького складу Міністерства внутрішніх справ України, військовослужбовців Міністерства внутрішніх справ, Управління державної охорони, державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, брали участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, а також працівників підприємств, установ, організацій, які залучалися до участі в антитерористичній операції, в порядку, встановленому законодавством.

Зазначені категорії осіб мають право відповідно до Умов прийому до вищих навчальних закладів 2014 року (пункт 1, розділ XIII) на зарахування поза конкурсом. Відзначимо, що Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

За матеріалами: УНН

Читайте також: