Економіка

Путін хоче, щоб МВФ перестав кредитувати Україну

Президент Російської Федерації Володимир Путін прокоментував співпрацю України з МВФ. На думку Путіна, в Міжнародному валютному фонді повинні призупинити цьогорічне кредитування України. Таку думку Володимира Путіна передає прес-служба Кремля.

«Я виходжу з того, що в цьому зв’язку ми зацікавлені в тому, щоб Україні зробили і економічну допомогу, в тому числі і з боку МВФ. Разом з тим, я хотів би особливо звернути увагу на це. Практика роботи МВФ така, що в фонді не надають фінансової підтримки воюючій країні», – заявив президент Росії.

Читайте також:  Ціна на Bitcoin досягне $91 тис. в 2020 році, – Том Лі

Володимир Путін вважає, що у випадку з Україною МВФ має застосувати свою «антивоєнну практику». Після цього російський президент розповів, куди «воююча країна» витрачає одержувані гроші. Як правило, такі засоби «розкрадаються і направляються на бойові дії», запевняє Путін.

Російський лідер вважає, що аналогічна ситуація з грошима МВФ склалася і в Україні після отримання першого траншу. Наприклад, істотну частину ресурсів у Києві мали спрямувати на підтримку фінансового та банківського сектора країни. Як стверджує Путін, значна частина коштів МВФ була передана в «приватні банки українських олігархів».

Читайте також:  Фінляндія видала дозвіл на будівництво «Північного потоку-2»

За словами Путіна, першим ділом на сході України потрібно припинити бойові дії. Президент Росії вважає, що тільки після цього МВФ повинен видавати гроші Києву.

«Передбачалося, що частину ресурсів, які Україна отримала в рамках першого траншу, повинні направити на погашення зобов’язань держави за зовнішньоторговельними операціями, в тому числі і на погашення боргу за поставлені енергоносії з РФ», – підкреслив Путін.

Читайте також:  Криптовалюти необхідно вивчати, а вже після цього регулювати, - G-20

Президент Росії сказав, що українська сторона не розплачувалася грошима МВФ за поставлені енергоносії.

Раніше у Яценюка запевнили, що не просили у МВФ збільшення кредиту.

Загрузка...

Рекомендовані матеріали:

Коментувати