Політика

Іноземним дипломатам надали докази підтримки терористів РФ

Українська сторона надала іноземним дипломатам докази підтримки бойовиків з російського боку.

 Заступник глави АПУ В. Чалий разом з главою МЗС України П. Клімкіним надали представникам дипломатичного корпусу задокументовані фото та відео- докази підтримки бойовиків озброєнням і важкою технікою з російського боку, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу глави держави.

 Читайте: Україна надасть іноземним послам докази підтримки Росією бойовиків на сході України

 За повідомленням, Валерій Чалий разом з Павлом Клімкіним провели зустріч з керівниками дипломатичних установ, акредитованих в Україні, в ході якої було наведено численні факти нелегального перетину російсько-українського кордону важкою технікою і застосування бойовиками в Донецькій і Луганській областях російської зброї і технологій.

 Зокрема, В. Чалий повідомив про те, що транспортний літак АН- 26 Збройних сил України був збитий засобами, яких немає у терористів.

 Міністр П.Клімкін зазначив, що літак здійснював політ на висоті 6500 метрів і міг бути вражений тільки силами протиповітряної оборони або іншим літаком. В.Чалий акцентував увагу на тому, що Україна знаходиться під атакою зовнішніх сил – "це питання не тільки України, але безпеки Європи і всього світу". "Ми відкриті до пошуку рішень, тому що президент України Петро Порошенко – президент миру, а не війни", – підкреслив заступник глави Адміністрації президента, додавши, що "Україна має право захистити себе, а міжнародна спільнота нарешті має переходити до більш рішучих дій". В. Чалий звернувся до дипломатичного корпусу із закликом користуватися тільки перевіреною інформацією.

 Він навів приклад, як російське телебачення повідомило про нібито факт знущання над дружиною і дитиною сепаратиста, цей сюжет поширили міжнародні телеканали, але перевірка показала, що "вся ця історія – суцільна брехня і не більше, ніж постановка". З кожним днем стає все важче не застосовувати термін «російське вторгнення» в Україні, заявив заступник глави Адміністрації президента України В.Чалий на вже традиційній зустрічі з керівниками дипломатичних місій.

 Джерело: УНН

Читайте також: