Політика

Мир на Донбасі настане лише після повного знищення терористів – Ляшко

 Як повідомив народний депутат України Олег Ляшко, на зустрічі з представниками легітимної влади Донецької та Луганської областей, президент України Петро Порошенко представив свій план з врегулювання ситуації на сході.

«Він приблизно такий: проведення дострокових виборів місцевих рад, замість держадміністрацій – формування виконкомів при радах, залишати на місцях значну частину податків і відновлення економіки Донбасу разом з Євросоюзом, особливий статус російської мови. Порошенко також пообіцяв припинити вогонь», – написав Олег Ляшко в Facebook.

За словами депутата, його мета, як і у президента – не війна, а мир на Донбасі. Однак, як зазначив Олег Ляшко, він вважає, що досягти миру можна лише рішучою боротьбою, а не в результаті домовленостей з сепаратистами. Крім того, на його думку, президент повинен був представити свій план парламенту і суспільству, а не так званій легітимній владі Донбасу, більшість представників якої навпаки сприяли початку війни і зараз відкрито підтримують сепаратистів і терористів.

Читайте також:  Грузинська прокуратура направила Україні правове звернення про екстрадицію Саакашвілі

«Тому місцеві ради на Донбасі, які закликали Путіна і його найманців захистити жителів від вигаданих ними ж самими бандерівців, повинні бути розпущені. Але нові вибори місцевих рад теж не можна проводити, поки не виб’ємо озброєних терористів. Бо вибори в сьогоднішніх умовах тільки легалізують сепаратистів. Тимчасова влада у звільнених від терористів населених пунктах повинна перейти до місцевих патріотів, а не залишитися в тих же чиновників, для яких Україна – це тільки територія для збагачення», – заявив Олег Ляшко.

Читайте також:  Винуватці катастрофи Boeing МН17 постануть перед судом Голландії

Він підкреслив, що не можна робити ставку на задобрювання місцевих еліт, які насправді є мафією, оскільки це не призведе до бажаних змін.

Також Олег Ляшко вкотре вказав на те, що рішення президента про припинення вогню не наблизить мир, а лише дозволить терористам ще більше зміцнити свої позиції. За його словами, мир на Донбасі настане лише після того, як терористи будуть знищені.

Читайте також:  Саакашвілі дійсно позбавили українського громадянства, - АП

Крім того, він вважає, що також небезпечно надавати особливий статус російській мові.

«Російськомовним громадянам на Донбасі нічого не загрожує, чого не скажеш про україномовних. Витіснення протягом багатьох років української мови з Донбасу і Криму й призвело до нинішньої катастрофи. Тому висновок очевидний: хочемо мати цілісну Українську державу – панівною має бути українська мова. На цьому президент і вся влада зобов’язані зосередити всі свої зусилля», – підсумував політик.

Загрузка...

Рекомендовані матеріали:

Коментувати