Політика

Україна відмовляється від російського газу з 16 червня, – Яценюк

 Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив профільним міністерствам, керівництво «Нафтогазу» і обласним державним адміністраціям переходити на план функціонування енергетичної галузі, який передбачає припинення поставок російського газу з 16 червня.

 Крім того, він доручив керівництву «Нафтогазу» і Міністерству юстиції завершити процедуру підготовки до захисту інтересів України у відносинах між «Нафтогазом» і «Газпромом» в Стокгольмському арбітражному суді.

Читайте також:  ПАРЄ проведе дебати щодо українських політв'язнів в РФ

 Також глава уряду звернувся до керівництва Національної комісії регулювання електроенергетики про встановлення економічно обгрунтованих тарифів за транспортування російського природного газу територією України.

 «Арсеній Яценюк доручив Міністерству закордонних справ і Міністерству енергетики та вугільної промисловості повідомити країни – члени Євросоюзу і Сполучені Штати про умисний зрив Росією переговорів щодо постачання газу між "Нафтогазом" і "Газпромом" і відхилення конструктивних пропозицій української сторони, які відповідають позиції Європейської Комісії», – додали в прес-службі.

Читайте також:  Росія повинна припинити втручання в Україну, - НАТО

Загрузка...

Рекомендовані матеріали:

Коментувати