fbpx
Політика

Луценко: МВС – одне з найскладніших міністерств

Колишній міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко розповів про свою роботу на посаді голови МВС. Як зізнався Юрій Луценко, в перші місяці роботи на посту міністра внутрішніх справ він допускав чимало помилок. Політик зазначив, що зараз такі помилки «як у дзеркалі, бачить у Арсена Авакова». Свої коментарі щодо роботи міністра внутрішніх справ Юрій Луценко висловив в інтерв’ю агентству «Новий час країни».

Незважаючи на це, Луценко відмовився оцінювати роботу Міністерства внутрішніх справ. Свою відмову політик аргументував тим, що в даний момент МВС є одним з найскладніших міністерств в Україні. Крім того, Арсеній Аваков очолює міністерство у воєнний час.

Читайте також:  Малюська прокоментував рішення ЄСПЛ у справі проти РФ, назвавши його перемогою

«Зараз Арсена Авакова обставили партійними квотами, а багато ганебних призначень проводяться або під тиском з боку партії, або взагалі за спиною міністра», – заявив Юрій Луценко.

Роки роботи на посаді глави МВС України Юрій Луценко вважає «хорошою школою відповідальності».

Варто відзначити, що Юрій Луценко працював на посаді міністра внутрішніх справ України з лютого 2005 по грудень 2006 року. Зокрема, політик керував МВС України при урядах Юлії Тимошенко, Юрія Єханурова і Віктора Януковича. Також Юрій Луценко очолював МВС України з 19 грудня 2007 до 29 січня 2010 року.

Читайте також:  Стосунки між Україною та ЄС можуть погіршитись, якщо не врахувати рекомендації Венеціанської комісії, - посол в ЄС

Нагадаємо, що раніше міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков розповів про головні досягнення та прорахунки за 100 днів роботи біля керма МВС. Зокрема, міністр внутрішніх справ пишається недопущенням сепаратистського сценарію в Харкові, відтворенням Національної гвардії і роботою правоохоронців на виборах. Аваков зізнався, що не зміг «по-справжньому просунути реформу в системі МВС».

Раніше Аваков сказав, що всі підрозділи МВС будуть задіяні в антитерористичній операції.

Читайте також: