Ситуація на Південному Сході України

Порошенко доручив допомогти мирному населенню залишити зону АТО

Президент доручив створити рятівний коридор для мирного населення в зоні АТО.

 Президент України Петро Порошенко доручив створити рятівний коридор для мирного населення, яке хоче виїхати з територій, де проводиться антитерористична операція, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу глави держави.

 За повідомленням, він зустрівся з керівниками Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ, Міністерства оборони та Державної служби надзвичайних ситуацій. Для недопущення нових жертв в районі проведення антитерористичної операції президент України доручив керівникам силових відомств створити всі необхідні умови для мирного населення, яке хоче виїхати.

Читайте також:  Руслан Хомчак заявив, що ЗСУ знаходяться у бойовій готовності

 Президент України також доручив уряду взяти на себе організацію перевезення людей і заходи щодо медичного обслуговування і розгорнути мережу мобільних пунктів для забезпечення мирного населення питною водою, харчуванням та медикаментами. Місцеві державні адміністрації за участю органів місцевого самоврядування повинні разом з Кабінетом міністрів розмістити населення, яке прибуває з району антитерористичної операції.

Читайте також:  Почати "з чистого аркуша": Кучма зробив заяву стосовно пропозиції Кремля помиритися з Україною

 Джерело: УНН

Читайте також:

Коментувати