fbpx
Ситуація на Південному Сході України

Терористи на Сході України все ще чекають від Ахметова сплати податків

Керівники так званої «Донецької народної республіки» продовжують чекати від українського олігарха Ріната Ахметова визнання та сплати податків. Таку заяву зробив самопроголошений прем’єр-міністр так званої «Донецької народної республіки» Олександр Бородай. За словами сепаратиста, він сподівається на те, що Рінат Ахметов «одумається» і почне співпрацювати з терористами.

«До поняття «націоналізація» я ставлюся погано. Щодо Ріната Ахметова, то в даний момент ми продовжуємо вести переговори з його представниками. Сподіваємося, що переговори будуть результативними. Якщо ці переговори не увінчаються успіхом, то ми будемо вживати заходів впливу, в тому числі і економічні заходи. Наприклад, можемо ввести зовнішнє економічне управління», – прокоментував ситуацію сепаратист.

За словами сепаратиста, в даний момент так звана «Донецька народна республіка» знаходиться з Рінатом Ахметовим в режимі переговорів. У свою чергу в прес-службі найбагатшої людини України заявили про те, що Рінат Ахметов з терористами переговорів не вів і не веде.

Читайте також: