Ситуація на Південному Сході України

Ситуація в Донецьку залишається спокійною, – міська рада

Ніч в місті Донецьку пройшла без пригод, станом на ранок 4 червня 2014 року, в районах міста зберігається спокійна обстановка. Про це в середу, 4 червня 2014 року, повідомляється на офіційному сайті Донецької міської ради.

«Магазини, транспорт, фінансові установи, житлово-комунальні служби та інші структури міста функціонують в штатному режимі», – наголошується в повідомленні міськради Донецька.

Читайте також:  У Мінську проходить зустріч робочих підгруп по врегулюванню ситуації на Донбасі

У міській мерії зазначають, що в місті зняли обмеження для руху транспорту на деяких вулицях, по вулиці Артемівськый від шляхопроводу по вулиці Гірської до заправки «Маршал» в районі Київського шляхопроводу рух був нормалізований. Вулиця Стратонавтів на ділянці від вулиці Артемівської до Красноармійського шосе повністю була відкрита для руху транспорту.

Читайте також:  Невиконання мінських угод: Володимир Путін заперечує відповідальність Росії

Рух транспорту залишається обмеженим по Київському проспекту від проспекту Партизанський до периметра Донецького міжнародного аеропорту імені Прокоф’єва. Поки роботу не відновив тролейбус № 18 по Київському проспекту до шахти «Путилівська». У даному напрямку ведеться робота.

Читайте також:

Коментувати