Політика

Олександр Бригинець вважає Арсенія Яценюка хорошим прем’єром

Як повідомив народний депутат України від фракції «Батьківщина» Олександр Бригинець, журналісти нагадали йому про те, що сьогодні, 22 травня, день народження Арсенія Яценюка, якому виповнюється 40 років.

 «Таку дату традиційно не святкують, а я традиційно не вітаю чиновників з їх особистими святами», – зазначив політик.

Читайте також:  Гройсман розповів, коли його уряд складе свої повноваження

 Проте, скориставшись нагодою, Олександр Бригинець все ж сказав, що Арсеній Яценюк виявився непоганим прем’єр-міністром. Зокрема, як він сказав, рівень довіри до Яценюка виріс.

 «Коли він говорив, що йдучи на цю посаду він камікадзе – він ще не знав, що його чекає війна, але от з камікадзе він помилився – рейтинг зростає, довіра зростає», – написав нардеп в Facebook.

Читайте також:  ЦВК прийняла оригінали протоколів з 194 округів

 До того ж, він звернув увагу на те, що і Петро Порошенко і Юлія Тимошенко вже заявили, що не проти Арсенія Яценюка в якості прем’єр-міністра.

 «Тому, є підозра, що зміна прем’єра відбудеться не раніше осені, після перевиборів парламенту, якщо такі відбудуться», – підсумував Олександр Бригинець.

Читайте також:  У ДБР підтвердили, що жодного кримінального провадження, де б фігурував Порошенко, не існує, - Петро Порошенко

 Нагадаємо, що Арсеній Яценюк очолив уряд після того, як екс-президент України Віктор Янукович втік з країни разом зі своїми соратниками.

Читайте також:

Коментувати