Політика

Амністія може бути розглянута лише після складання зброї – Кличко

 Як заявив лідер партії «УДАР» Віталій Кличко, піднімати питання амністії можна буде лише після того, як незаконно озброєні учасники зіткнень складуть зброю, звільнять захоплені вулиці і приміщення, а також перестануть тероризувати мирне населення.

 За його словами, для відновлення миру дуже важливо показати всім сторонам шлях до взаєморозуміння.

 «Але підкреслюю: це повинен бути саме шлях до миру, а не загравання з певними групами в суспільстві. Вже самі бойовики визнають, що їхні дії ніхто на Донбасі не підтримує. Тому час розставити крапки над "і"», – додав Віталій Кличко.

 Він звернув увагу на те, що напередодні виборів почало з’являтися безліч законопроектів про недопущення покарання учасників зіткнень. Сам же політик вважає, що слід підтримати урядовий законопроект і доопрацювати його.

 Як зазначив Віталій Кличко, також варто було б повторно переглянути перелік статей, за якими пропонується звільняти від відповідальності.

 «Щоб не уникнули відповідальності ті, хто стріляв по дітях або катував людей. І ще раз застерігаю: не намагайтеся спекулювати на збройному протистоянні. Шлях до миру тільки один – скласти незаконно отриману зброю», – підкреслив він.

Читайте також: