Політика

У Роскомнагляді не виключають можливості відключення Twitter

Заступник глави «Роскомнагляду» Максим Ксензов повідомив, що у відомстві не бачать жодних ризиків у разі можливого блокування соціальних мереж Twitter і Facebook на території Росії.

"Ми завтра ж можемо протягом декількох хвилин заблокувати Twitter або Facebook в Росії. Ми не бачимо в цьому великих ризиків", – сказав Ксензов. Він пояснив, що в «Роскомнагляді» можуть піти на такий крок, якщо вважатимуть, що наслідки від "виключення" даних соціальних мереж будуть менш істотними порівняно зі шкодою, що заподіюється російському суспільству "неконструктивною позицією керівництва міжнародних компаній".

Нагадаємо, з 1 серпня в Росії почне діяти закон, згідно з яким блогери, чиї публікації читають більше трьох тисяч користувачів на добу, будуть зобов’язані зареєструватися в «Роскомнагляді». Популярні блогери, починаючи з цієї дати, не зможуть поширювати держтаємниці, використовувати нецензурну лексику або публікувати заборонений в РФ контент.

Вони будуть зобов’язані, як і ЗМІ, перевіряти правдивість розміщеної інформації про фізичних та юридичних осіб, а також мати право на розміщення на своїй інтернет-сторінці платної реклами.

Читайте також:

Коментувати