Політика

Десантники сьогоднішнього покоління гідні десантників-фронтовиків, – Коваль

У рамках робочої поїздки до Вінниці виконуючий обов’язки міністра оборони України генерал-полковник Михайло Коваль зустрівся з військовослужбовцями Збройних Сил України, які під час виконання завдань антитерористичної операції на сході України отримали кульові й осколкові поранення різного ступеня. Під час спілкування з пораненими десантниками Михайло Коваль вручив військовослужбовцям заохочувальну відзнаку Міністерства оборони України «Пам’ятний знак «За військову доблесть», передає прес-служба Міноборони.

«Мені дуже приємно, що десантники сьогоднішнього покоління гідні десантників – фронтовиків», – зазначив Михайло Коваль під час спілкування з військовослужбовцями.

Також в.о. міністра оборони повідомив, що кожен з військовослужбовців-контрактників Збройних сил України, які перебувають на лікуванні, отримав чергове військове звання. Що стосується офіцерського складу, то в міністерстві намагаються вирішити питання з наданням можливості міністру привласнювати позачергові військові звання на ступінь вище від штатного розкладу офіцерам, які відзначилися під час виконання бойових завдань.

Читайте також:

Коментувати