Ситуація на Південному Сході України

У Донецькій області викрадений ще один журналіст

Журналіста російської «Нової газети» Павла Канигіна викрали минулої ночі в Артемівську Донецької області. Про це заявив журналіст Ілля Азар у своєму мікроблозі. За його словами, в Артемівську Канигін висвітлював голосування на так званому «референдумі». Ілля Азар також додав, що про своє викрадення йому повідомив сам Павло Канигін за допомогою мобільного телефону.

Читайте також:  Ірина Геращенко обурена заявою АП про найманців на Донбасі

«Канигін вночі мені прислав повідомлення, що його викрали. Як мені відомо, його возили в Слов’янськ, після чого колега заплатив викуп в 1 тисячу доларів. Його обіцяли відпустити, але в даний момент телефон поза доступом», – прокоментував ситуацію журналіст Ілля Азар.

Прокоментував ситуацію ще один журналіст – Петро Шеломовський. У своєму мікроблозі він написав, що на сьогоднішній день Павла Канигіна утримують в Слов’янську проросійські бойовики. За словами журналіста, його колега був затриманий через своє повідомлення, опубліковане в соціальній мережі.

Читайте також:  Почати "з чистого аркуша": Кучма зробив заяву стосовно пропозиції Кремля помиритися з Україною

До слова, останній пост на сторінці Канигіна був опублікований 11 годин тому. Журналіст зазначав, що люди, які прийшли на псевдореферендум, мали можливість проголосувати по кілька разів у різних місцях.

 

Читайте також:

Коментувати