Політика

Ляшко прокоментував звернення Януковича до київської влади

Народний депутат України, кандидат в президенти України Олег Ляшко прокоментував останнє звернення екс-президента України Віктора Януковича до київської влади, в якому той закликав вивести війська з території Донецької, Луганської, Одеської та інших областей, назвавши це терором проти мирних громадян, а також визнав референдум на Сході.

 «Янукович, ми цих "мирних громадян" бачили: озброєні, жорстокі, неадекватні. Вони викрадають і вбивають людей (кількох загиблих я знав особисто). Вони тероризують місцеве населення, мародерствують і катують людей тільки за те, що ті говорять українською мовою», – зазначив Олег Ляшко.

Читайте також:  Путін намагається взяти реванш на президентських виборах, - Порошенко

 Крім того, він звернув увагу на те, що серед цих «мирних громадян» багато з російськими паспортами.

 «Питання: що вони тут роблять? Нехай забираються геть! Чемодан- вокзал -Ростов! ( У Москві їх не чекають). Частина "мирних громадян" – підготовлені ГРУ російські диверсанти, які приїхали на нашу землю цілеспрямовано займатися терористичною діяльністю», – додав Олег Ляшко.

Читайте також:  Луценко запевнив, що не відкривав справ проти кандидатів у президенти

 Таким чином, як заявив нардеп, Януковича можна хіба що послати куди подалі, так як його час вже пройшов. Як нагадав Олег Ляшко, Віктор Янукович не зміг силою зупинити революцію в Україні і точно так само не зможе його шеф Путін зупинити український народ у боротьбі за звільнення країни від окупантів.

Читайте також:  Сергій Лавров звернувся до Зеленського щодо Донбасу

 «Якщо влада зовсім збожеволіє і припинить АТО (яку навпаки треба посилювати) – наступ добровольців не зупинить ніхто. Це народна війна за Україну. Патріоти Півдня і Сходу повстали і беруть в руки зброю, щоб захистити свою землю від диверсантів», – підсумував Олег Ляшко.

Читайте також:

Коментувати