Політика

Тимошенко закликала Путіна реалізувати свої заяви або спростувати їх

 Кандидат у президенти України від партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко звернувся до президента Росії Володимира Путіна, закликавши його спростувати свої заяви щодо подій в Україні, або ж реалізувати їх.

«Судячи з сьогоднішніх подій і обставин, заяви, які вчора зробив Путін, є неправдивими», – сказала вона.

Як вважає Юлія Тимошенко, останні заяви російського лідера були спрямовані на дезорієнтацію українців, щоб на цьому тлі продовжувати свої агресивні дії і готувати референдум 11 травня.

Читайте також:  Вакарчук висловив свою думку щодо формування коаліції з Зеленським

За її словами, президент настільки великої держави, як Росія, не має права говорити неправду, тому, як вона сказала, той повинен визнати, що його заяви були неправдиві, або ж реалізувати їх.

«Якщо лідер великої країни робить неправдиві заяви і його наступні дії не збігаються з його оголошеннями, то такий лідер втрачає авторитет, вплив у світі, втрачає повагу і, по суті справи, втрачає і владу у своїй власній країні. Люди йому просто припиняють вірити», – підкреслила екс -прем’єр.

Читайте також:  Стало відомо, коли Володимир Зеленський оголосить ім'я нового голови ГПУ

Вона висловила надію на те, що Україну все ж таки залишать у спокої і припинять тероризувати неоголошеної війною.

Як вона зазначила, українці – мирні й адекватні люди, які не хочуть війни, а хочуть, щоб вулиці були звільнені від озброєних людей.

Водночас, Юлія Тимошенко заявила, що в тому випадку, якщо Росія не зупиниться, то Україна дасть жорстку відповідь.

Читайте також:  Ляшко заявив про об'єднання з Кличком проти Зеленського

«Україна з кожним днем стає все сильнішою і ми зможемо дати відсіч, гідну відповідь окупантам, які мріють сьогодні захопити нашу країну», – підкреслила вона.

Читайте також:

Коментувати