Політика

Сергій Арбузов спростував звинувачення СБУ у фінансуванні зіткнень в Одесі

Колишній перший віце-прем’єр Сергій Арбузов публічно спростовує повідомлення Служби безпеки України про те, що він, нібито, фінансував заворушення в Одесі.

"Я шокований і глибоко обурений огидливими за своїм цинізмом звинуваченнями з боку СБУ у нібито фінансуванні мною заворушень в Одесі. Влада, нездатна налагодити діалог зі своїми громадянами, що нацьковує одних українців на інших, намагається зняти з себе відповідальність за одеську трагедію і – чисто за політичною ознакою – перекласти її на людей, що працювали у складі попередньої влади", – заявив Арбузов.

 Сергій Арбузов додав, що готовий звернутися до суду. "Нахабство, з якою Служба безпеки робить свої безпідставні, але політично мотивовані заяви, ставить під питання широко розрекламовану демократичність правлячого режиму, включаючи правоохоронну і судову систему", – зазначив Арбузов.

Нагадаємо, раніше спростував свою причетність до зіткнень в Одесі і екс-міністр доходів і зборів Олександр Клименко. Колишній високопоставлений чиновник України поклав відповідальність за трагедію на діючу владу.

Читайте також:

Коментувати