Політика

Я звик відстоювати свою позицію – Добкін

 Кандидат у президенти України Михайло Добкін розповів про події, які сталися з ним 9 квітня біля будівлі управління СБУ в Луганську, яка була захоплена сепаратистами. За словами політика, його туди запросили прийти місцеві жителі.

«Сказали, що до них ніхто не приходить. Юлія Тимошенко приїхала в Луганськ – до них не прийшла. Сергій Тігіпко приїхав вночі, покрутився і втік», – додав Михайло Добкін.

Як він зазначив, всередині там перебувають дорослі чоловіки, які пройшли Афганістан, офіцери запасу. Вони дали чітко зрозуміти, що готові говорити лише про одне – про референдум щодо приєднання до Росії.

«Я сказав, що без мене. У мене є своя позиція, і я не хочу її міняти, але при цьому поважаю позицію цих людей», – повідомив Михайло Добкін.

Також він розповів, що його просили виступити перед людьми, але він відмовився, після чого його почали блокувати і не випускати. При цьому Михайло Добкін звернув увагу на те, що деякі телеканали показали, що він рятувався мало не втечею.

«Завжди говорити легше те, що приємно людському слуху. Але за кожне слово треба нести відповідальність. Я міг вчора сказати те, що хочуть чути люди. Але я не зробив цього, бо звик відповідати за свої слова і чітко стояти на своїй позиції», – підсумував він.

Читайте також: