Політика

«Технічні кандидати» відберуть голоси у Порошенка і Тимошенко, – думка політологів

Під час президентських виборів у вітчизняних «важкоатлетів» відбирати голоси будуть «технічні кандидати». Зокрема, Наталія Королевська та Ольга Богомолець можуть зіпсувати рейтинги Юлії Тимошенко. Олег Ляшко може забрати голоси у Анатолія Гриценка і Петра Порошенка. Таку думку висловили українські політологи, передає ТСН.

На думку українських експертів, Ольгу Богомолець можна називати «Антитимошенко». Зокрема, Ольга Богомолець може «забрати» у Тимошенко голоси виборців в центральних і західних областях.

Читайте також:  Ім’я прем’єр-міністра залежить лише від однієї особи – президента, - Власенко

«Подібне буде і з кандидатом Наталією Королевською на сході і півдні країни, яка там може забрати у Юлії Тимошенко», – заявили експерти.

Забрати голоси у «важкоатлетів» спробує і радикал Олег Ляшко. За словами політологів, Олег Ляшко повинен розосередити електорат Тимошенко, Гриценка і Порошенка. Варто відзначити, що завдання з «розосередженням електорату» поставили собі Сергій Тігіпко та Петро Симоненко. Обидва кандидати мають намір через президентські вибори «прокласти» собі дорогу до майбутніх парламентських виборів.

Читайте також:  У Росії назвали популізмом надання громадянства України росіянам

Кандидати від «Партії регіонів» (Олег Царьов, Валерій Коновалюк, Ренат Кузьмін і Юрій Бойко) мають на виборах кілька завдань.

«Кандидатська недоторканність, проросійська пропаганда і контроль над виборчими комісіями на користь головного кандидата Михайла Добкіна», – пояснили експрет.

Крім того, екс-міністра внутрішніх справ та економіки, екс-главу АМКУ Василя Цушка експерти сприймають як «регіонального технічного кандидата».

Читайте також:  Це є вибір народу: Порошенко про четверте місце «Європейської Солідарності» на парламентських виборах

«Кандидатури Олександра Клименка та Василя Куйбіди – нішеві. Швидше за все, у цій кампанії вони збираються перевірити, чи можливе в Україні відродження націонал-демократичного руху в політичному сенсі», – відзначають експерти.

Читайте також:

Коментувати