Окупація Криму

“Небезпека агресії Росії в східну і південну Україну є реальною”, – Туск

 Польща вважає реальною подальшу агресію Росії в Україні – Туск.

 Глава уряду Польщі Дональд Туск вважає реальною подальшу військову агресію Росії на територію сходу і півдня України. Про це він заявив в опублікованому сьогодні інтерв’ю німецькому виданню Die Zeit.

"Небезпека агресії в східну і південну Україну є реальною", – сказав Туск і додав, що "ніхто не знає, чи матиме це місце".

"Якщо весь світ сьогодні вважає напад на Україну можливим, якщо ми звикли до цієї думки, то це доказ того, як різко змінилася ситуація", – сказав він.  

Туск підкреслив, що польська влада вважає актуальним для себе план з розміщення системи протиповітряної оборони, яка дозволила б підсилити безпеку країни.

"Наш розрахунок простий: найкраща гарантія від усіх паперових гарантій – фізична присутність НАТО в Польщі", – заявив він.

Раніше цього тижня Туск повідомив, що польська влада виступає за збільшення присутності військових сил НАТО на території Польщі, зокрема через ситуацію в Україні, частину якої захопила Росія.

2 квітня головнокомандувач Об’єднаними силами НАТО в Європі генерал Філіп Брідлав заявив, що зосереджені на східному кордоні України російські війська готові до агресії і можуть досягти своїх цілей за 3-5 днів.

Джерело: УНІАН

Читайте також:

Коментувати