Політика

«Правий сектор» звільнив закарпатську дачу Медведчука

Представники руху «Правий сектор» вирішили зняти з охорони майновий комплекс «Ведмежа діброва». Нагадаємо, що комплекс «Ведмежа діброва» знаходиться в селі Жденієво, що у Воловецькому районі Закарпатської області. Про таке рішення «Правого сектора» стало відомо від Олександра Сачко, керівника організації в Закарпатській області. Слова представника «Правого сектора» передає «Українська правда».

«Майновий комплекс "Ведмежа діброва" у селі Жденієво, який належить Віктору Медведчуку – керівнику громадської організації "Український вибір", був знятий з-під охорони "Правого сектора"», – заявив Олександр Сачко.

Читайте також:  ФСБ закінчило розслідування щодо українських моряків, - Микола Полозов

За його словами, представники «Правого сектора» передали дачу Віктора Медведчука «відповідній комісії». Сачко запевнив, що об’єкт передали «в повному обсязі і без будь-яких зауважень».

Олександр Сачко підкреслив, що за весь час спільної охорони дачі політика представниками 27-ї сотні Самооборони Майдану, «Правого сектора» і співробітниками Державної служби охорони України не було зафіксовано випадків вивезення матеріальних цінностей. Крім того, стверджує Олександр Сачко, під час спільної охорони дачі Медведчука не було ніяких правопорушень.

Читайте також:  Ляшко заявив про об'єднання з Кличком проти Зеленського

«Об’єкт був відкритий для вільного доступу громадян», – додав Сачко.

Після цього Олександр Сачко розповів, що бійці «Правого сектору» не вступали в протистояння з правоохоронними органами. Він запевняє, що ніякого застосування зброї з боку правоохоронців і «Правого сектора» не було.

«Всі подібні заяви є повною нісенітницею. Розцінювати такі заяви треба як провокацію, яка спрямована на дискредитацію "Правого сектора"», – зазначив Сачко.

Читайте також:  Скасування заборони КПУ: Окружний адмінсуд Києва відкрив справу за позовом Петра Симоненка

Раніше повідомлялося, що 23 березня 2014 бійці «Правого сектору» взяли під свою охорону дачу проросійського політика і кума Володимира Путіна.

Читайте також:

Коментувати