Окупація Криму

Штурм “Черкас”: буксир “Ковель” тягне тральщик “Черкаси” у напрямку причальної стінки

Fb: буксир "Ковель" тягне тральщик "Черкаси" у напрямку причальної стінки.

  Буксир "Ковель" тягне тральщик "Черкаси" в напрямку причальної стінки 5 військового містечка. Про це повідомив очільник Кримського медіацентру Міноборони Владислав Селезньов, передає УНН.

 "20:30. Джерела повідомляють, що буксир "Ковель" тягне тральщик "Черкаси" в напрямку причальної стінки 5 військового містечка. Темно", – зазначив В. Селезньов. "Члени екіпажу тральщика "Черкаси" повідомляють, що постраждалих під час штурму немає", – зазначив Селезньов.

Читайте також:  Київський апеляційний суд дозволив стягнути з Росії більше 1 млрд доларів за захоплені активи “Ощадбанку” в Криму

 Як повідомляв Владислав Селезньов, в районі тральщика "Черкаси" чутно вибухи і видно яскраві спалахи.

 Нагадаємо, на тральщику вийшов з ладу основний пост керування кермом. Корабель перейшов на аварійне кермування. Крім того, як повідомив очільник Кримського медіацентра Міноборони Владислав Селезньов, група захоплення знаходиться на борту “Черкас”. “Екіпаж забарикадувався всередині тральщика. Йде штурм”, — зазначив В.Селезньов.

Читайте також:  Київський апеляційний суд дозволив стягнути з Росії більше 1 млрд доларів за захоплені активи “Ощадбанку” в Криму

 Джерело: УНН

Читайте також:

Коментувати