Політика

МВС України допитає керівників “Правого сектора”, – джерело

А. Аваков розпорядився провести допити керівників "Правого сектора" – ЗМІ.

   В.о. міністра внутрішніх справ України Арсен Аваков розпорядився провести допити керівників "Правого сектора", перш за все тих, хто перебуває на Майдані, повідомив РІА Новини джерело в силовому відомстві, передає УНН.

 "Уже відомо, що керівництво "Правого сектора", причому мова йде не про 3-4 людей, а про сотні людей в організації, включаючи керівників середньої та нижчої ланки, не мають наміру миритися тиском на їх організацію. Аваков і Парубій були оголошені ними зрадниками", – повідомило джерело.

Читайте також:  ЦВК прийняла останній протокол з виборчого округу №210

 Він зазначив, що "Правий сектор", а також формування національної гвардії, що складається з прихильників "Правого сектора", консолідуються і мають намір "показати зуби".

 За словами співрозмовника, Аваков віддав розпорядження силовим відомствам України розпочати проведення допитів керівників "Правого сектора", перш за все тих, хто перебуває на Майдані.

Читайте також:  Гройсман розповів, коли його уряд складе свої повноваження

 "Слідчі МВС вже зараз працюють в наметах на Майдані" , – додав він.

 За словами співрозмовника агентства, він має інформаці , що сьогодні вночі буде зроблена спроба зачистити Майдан, заарештувати ряд керівників "Правого сектора". Для досягнення цих цілей будуть використані старі міліцейські кадри", -повідомило джерело в МВС України.

Читайте також:  Ім’я прем’єр-міністра залежить лише від однієї особи – президента, - Власенко

 "Судячи з наявної інформації, хлопці остаточно пересварилися, і зворотного ходу вже не буде", – сказав джерело. Він не виключив, що "зачистки" "Правого сектора" пройдуть по всій країні, включаючи західні області України.

 Джерело: УНН

Читайте також:

Коментувати