Економіка

Кримських пенсіонерів обдурили: пенсію не підвищили і видають монетами

Вчора підприємство «Кримпочта» приступило до видачі пенсій в російських рублях. Як повідомляє Цензор.НЕТ, розмір пенсій просто глибоко шокував кримських пенсіонерів. Про те, що почалися виплати в рублях, повідомив віце-прем’єр самопроголошеного уряду Криму Рустам Теміргалієв.

«Де-факто перші готівкові рублі повинні з’явитися в кримській економіці вже сьогодні. Йдеться про підприємство «Кримпочта», яке почало видавати пенсії майже 200 тисячам пенсіонерів. У великих торгових мережах будуть перепрограмовані касові апарати для того, щоб вони могли працювати як з рублями, так і з гривнями. Зміни також торкнуться бухгалтерського та податкового обліку», – прокоментував ситуацію Рустам Теміргалієв на своїй сторінці в соціальній мережі.

Читайте також:  В Україні підвищилися тарифи на фіксований зв'язок

За словами пенсіонерів, які отримали пенсії, розміри виплат не збільшилися. Літні люди скаржаться на те, що пенсію просто перерахували за коефіцієнтом 3,8. Більше того, невдоволення у пенсіонерів викликав той факт, що частина грошей видають російськими монетами. До слова, ці монети останнім часом активно вилучалися з обігу в великих містах Російської Федерації.

Читайте також:  НБУ оприлюднив проект структури майбутнього валютного регулювання

Коментувати