fbpx
Економіка

Кримських пенсіонерів обдурили: пенсію не підвищили і видають монетами

Вчора підприємство «Кримпочта» приступило до видачі пенсій в російських рублях. Як повідомляє Цензор.НЕТ, розмір пенсій просто глибоко шокував кримських пенсіонерів. Про те, що почалися виплати в рублях, повідомив віце-прем’єр самопроголошеного уряду Криму Рустам Теміргалієв.

«Де-факто перші готівкові рублі повинні з’явитися в кримській економіці вже сьогодні. Йдеться про підприємство «Кримпочта», яке почало видавати пенсії майже 200 тисячам пенсіонерів. У великих торгових мережах будуть перепрограмовані касові апарати для того, щоб вони могли працювати як з рублями, так і з гривнями. Зміни також торкнуться бухгалтерського та податкового обліку», – прокоментував ситуацію Рустам Теміргалієв на своїй сторінці в соціальній мережі.

Читайте також:  Митна Е-декларація для гуманітарних вантажів

За словами пенсіонерів, які отримали пенсії, розміри виплат не збільшилися. Літні люди скаржаться на те, що пенсію просто перерахували за коефіцієнтом 3,8. Більше того, невдоволення у пенсіонерів викликав той факт, що частина грошей видають російськими монетами. До слова, ці монети останнім часом активно вилучалися з обігу в великих містах Російської Федерації.

Читайте також: