Політика

Росія продовжить розхитувати ситуацію в Україні – Балога

Як зазначив народний депутат України Віктор Балога, до скандально-відомого російського політика Володимира Жириновського можна ставитися як завгодно, але перед тим, як давати оцінку його випадам, необхідно розуміти, що просидіти десять років у Державній думі зможе лише та політична сила, яка виконує всю брудну роботу.

Читайте також:  Німеччина пропонує поетапне зняття санкцій з РФ за умови дотримання перемир'я на Донбасі

 Тому, за словами політика, народ повинен знати, що Росія продовжить розхитувати ситуацію, не розуміючи, що українські громадяни хочуть лише одного – єдності та соборності України.

 «Але, коли офіційні особи Росії пропонують ділити Україну, ми (народ) повинні дати відсіч, як зовнішньому впливу, так і терміново прийняти на Майдані рішення про заміну спікера парламенту», – написав Віктор Балога у своєму в Facebook.

Читайте також:  МЗС України застерігає українців від поїздок до РФ

 Як він вважає, перед країною стоїть дуже багато викликів, щоб продовжувати тримати на найвищій посаді людину ексцентричну, непередбачувану і неготову до керівництва в кризових ситуаціях.

 « На кону цілісність держави», – підсумував Віктор Балога.

 Нагадаємо, що лідер ЛДПР Володимир Жириновський вже неодноразово робив гучні заяву щодо поділу України, пророкуючи відділення східної частини України і її приєднання до Росії, як це було у випадку з Кримом.

Читайте також:  Порошенко вирушив до Брюсселя

Загрузка...

Рекомендовані матеріали:

Коментувати