Політика

Проект резолюції ГА ООН щодо України поширений серед 193 країн

193 країни ООН отримали проект резолюції ГА щодо ситуації в Україні.

   Проект резолюції Генасамблеї ООН щодо ситуації в Україні поширений серед представників 193 країн, що входять у всесвітню організацію. Він буде винесений на обговорення пленарного засідання 27 березня. Про це повідомила офіційний представник ГА ООН Афаф Конджа, передає УНН з посиланням на РІА Новини.

Читайте також:  Вакарчук висловив свою думку щодо формування коаліції з Зеленським

 "Проект існує, він буде обговорюватися під час пленарного засідання Генасамблеї в четвер ", – повідомила вона.

 Згідно з проектом резолюції, Генасамблеї запропоновано не визнавати результати референдуму в Криму 16 березня і вважати, що він не може "служити основою для яких би то не було змін статусу Автономної Республіки Крим та міста Севастополя".

Читайте також:  У ДБР підтвердили, що жодного кримінального провадження, де б фігурував Порошенко, не існує, - Петро Порошенко

 Автори проекту хочуть закликати "уникати дій або правочинів, які можуть бути інтерпретовані як визнання якої-небудь зміни статусу".

 Раніше Росія блокувала прийняття резолюції Ради Безпеки ООН проти референдуму в Криму, результатом якого стало відділення Криму від України, скориставшись правом вето.

 Ініціатори резолюції тоді заявили про намір винести українське питання на обговорення ГА ООН.

Читайте також:  У Росії назвали популізмом надання громадянства України росіянам

 Резолюції Генасамблеї, на відміну від резолюцій СБ ООН, мають рекомендаційний, а не зобов’язуючий до виконання характер.

 Джерело: УНН

Читайте також:

Коментувати