Надзвичайні події та кримінальна хроніка

Затримані в Одесі диверсанти мали контакти з представниками російських спецслужб в АР Крим

СБУ: диверсанти, яких затримали в Одесі, мали контакти з представниками російських спецслужб в АРК.

  Керівник диверсійної групи, яка була затримана в Одесі, з дотриманням заходів конспірації здійснював контакти з представниками російських спецслужб в АР Крим. Про це УНН повідомили у прес-службі СБУ.

 Нагадаємо, Службою безпеки України в Одесі затримано злочинну диверсійну групу у складі чотирьох осіб, озброєну автоматами АКС-7,62 та пістолетами. Про це УНН повідомили у прес-службі СБУ.

 «Група планувала здійснити збройний напад на військову частину, дислоковану в Одеській області, та заволодіти вогнепальною зброєю. Зловмисники також планували залучити до протиправної діяльності до ста підготовлених осіб із досвідом військової служби або участі у бойових діях», – йдеться у повідомленні.

 За інформацією прес-служби, головним завданням диверсантів була дестабілізація соціально-політичної ситуації в Одеському регіоні, організація масових заворушень сепаратистської спрямованості. Для створення резонансу у ході масових мітингів планувалась захоплення адміністративних будівель, насильство над цивільним населенням, опір представникам влади із використанням зброї та вибухових речовин.

 Джерело: УНН

Читайте також: