Надзвичайні події та кримінальна хроніка

В Одесі затримана диверсійна група, яка планувала напад на військову частину

СБУ затримала в Одесі диверсійну групу, яка планувала напад на військову частину.

Службою безпеки України в Одесі затримано злочинну диверсійну групу у складі чотирьох осіб, озброєних автоматами АКС- 7, 62 і пістолетами. Про це УНН повідомили в прес-службі СБУ.

 " Група планувала здійснити збройний напад на військову частину, дислоковану в Одеській області, і заволодіти вогнепальною зброєю. Зловмисники також планували залучити до протиправної діяльності до ста підготовлених осіб з досвідом військової служби або участі в бойових діях", – йдеться в повідомленні.

 За інформацією прес-служби, головним завданням диверсантів була дестабілізація соціально-політичної ситуації в Одеському регіоні, організація масових заворушень сепаратистської спрямованості. Для створення резонансу в ході масових мітингів планувалося захоплення адміністративних будівель, насильство над цивільним населенням, опір представникам влади із застосуванням зброї та вибухових речовин.

 "Керівник групи з дотриманням заходів конспірації здійснював контакти з представниками російських спецслужб в АР Крим", – йдеться в повідомленні.

 Джерело: УНН

Читайте також: