Політика

ГПУ: В Україні не допустять реалізації планів сепаратистів

Перший заступник генпрокурора України Микола Голомша прокоментував напружену ситуацію в країні. За його словами, органи прокуратури в даний момент відстежують ситуацію з можливим продовженням хвилі сепаратизму на території України. Микола Голомша запевнив, що правоохоронці не допустять реалізації «сепаратистських планів». Слова заступника глави ГПУ передає «Інтерфакс-Україна».

 «Я переконаний, що не вдасться та режисура, яка була задумана. Ми бачимо чіткий зв’язок, а також простежується і відповідна злочинна організація», – заявив Микола Голомша.

Читайте також:  Данилюк звільнений з посади міністра фінансів

 Стало відомо, запевнив Микола Голомша, хто із зловмисників перебуває за кордоном. Крім того, в ГПУ знають про зв’язок таких зловмисників з українцями і відповідними угрупованнями. Йдеться про угрупованнях, пояснив заступник глави ГПУ, які за гроші збирають і звозять людей на відповідні заходи.

 «Сьогодні ми бачимо чітке і економічне підгрунтя сепаратизму, у нас є персоналії, з якими зараз працюємо, а також є і свідчення заарештованих людей», – розповів Микола Голомша.

Читайте також:  Клімкін закликав українців не їхати в РФ на матчі ЧС-2018

 Після цього Микола Голомша розповів, що «зелені чоловічки» з Криму спеціально переодягалися в «цивільних». Після цього «зелені чоловічки» з підробленими документами прямували у напрямку Донецька, Луганська та інших міст. Мета таких людей – дестабілізація обстановки, пояснив Голомша.

 «Ми знаємо приклади, коли представники спецслужб РФ, задаючись такими цілями, спеціально прибували в регіони і діяли там з метою дестабілізації обстановки», – підкреслив Голомша.

Читайте також:  МЗС України пропонує посилити санкції проти РФ через обстріли на Донбасі

 За його словами, українські правоохоронці робили відповідні заходи, «перекриваючи транспортні засоби».

 «Ми знали, що вони будуть рухатися незначними групами по 5-10 осіб», – підсумував Голомша.

Загрузка...

Рекомендовані матеріали:

Коментувати