Політика

Юлія Тимошенко повертається до Києва

Колишній прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко, яка перебуває на лікуванні в Німеччині, повертається в українську столицю. Про те, що екс-прем’єр покидає берлінську клініку «Шаріте» і їде до Києва, ЗМІ пишуть з посиланням на «РІА Новини».

Нагадаємо, що Юлія Тимошенко вирушила на лікування до Німеччини практично відразу ж після свого звільнення з місць позбавлення волі. У повідомленні, яке стосується Юлії Тимошенко та проходження екс-прем’єром лікування, сказано, що фахівці клініки «Шаріте» рекомендують Юлії Володимирівні «продовжити реабілітацію в Україні. Юлія Тимошенко сьогодні знову відправиться в Київ».

На минулих президентських виборах Юлія Тимошенко була головним конкурентом Віктора Януковича в боротьбі за пост глави держави. У 2011 році, під час президентства Віктора Януковича, Юлія Тимошенко була засуджена до семи років позбавлення волі. Колишнього прем’єр-міністра України звинуватили у перевищенні повноважень при підписанні газових угод з Російською Федерацією.

Соратники Юлії Тимошенко неодноразово робили кроки для її звільнення. 22 лютого 2014 року Верховна Рада України проголосувала за декриміналізацію статей українського Кримінального кодексу, за якими Юлія Тимошенко була засуджена. Відзначимо, що звільнення Юлії Тимошенко відбулося тоді, коли від влади був відсторонений президент Віктор Янукович.

За матеріалами: Коrrespondent.net

Читайте також:

Коментувати