Політика

Крим став однією з найнебезпечніших точок світу, – Томбінський

З тих пір як озброєні люди силою захопили будівлю парламенту в Криму, все більше громадян України стали жертвами серйозних порушень прав людини. Це перетворило Кримський півострів в одну з найнебезпечніших точок світу. Таку думку висловив посол ЄС Ян Томбінський, передає прес-служба представництва. Серед основних порушень, Ян Томбінський називає насильницьке зникнення людей, неналежне поводження і тортури, напади на журналістів, обмеження свободи медіа, пересування та мирних зібрань.

Читайте також:  Представниця МЗС РФ Марія Захарова несподівано подякувала Україні

 «Я рішуче засуджую ці випадки насильницьких зникнень людей, які перетворюють Крим з самопроголошеною владою в один з найнебезпечніших регіонів світу», – підкреслив Ян Томбінський.

 Водночас посол зазначив, що всі винні в порушеннях прав і свобод людини повинні понести покарання. А винні у вбивстві українських військовослужбовців повинні постати перед судом.

Читайте також:  Ім’я прем’єр-міністра залежить лише від однієї особи – президента, - Власенко

 На завершення Ян Томбінський заявив, що міжнародним спостерігачам за ситуацією з прав людини, зокрема з Ради Європи, ОБСЄ та ООН, має бути наданий негайний необмежений доступ до Криму.

Читайте також:

Коментувати