Політика

Ляшко звинуватив російську владу в цинізмі

Як зазначив народний депутат України Олег Ляшко, цинізму російській владі позаздрив би навіть Гітлер – спочатку російські спецслужби організували та профінансували криваві антиукраїнські акції на Сході України, а після цього МЗС Росії заявив про готовність захищати своїх громадян у Донецьку.

 «До цього вони вже «захистили» кримчан», – нагадав політик.

Читайте також:  Парубій заявив, що рішення Зеленського про розпуск Ради буде оскаржене

 За його словами, вже всьому світу зрозуміло, що Україна стала об’єктом путінської агресії. Як повідомив Олег Ляшко, шляхом організації провокацій і відкритого вторгнення до Криму, залякуючи весь світ «фашистської владою» в Києві, Путін прагне захопити всю Україну.

 Як вважає нардеп, тільки дурень ще не розуміє, що кремлівський режим оголосив справжню війну проти України.

Читайте також:  Полторак окреслив виклики, які стоять перед новим начальником Генштабу ЗСУ Хомчаком

 При цьому він додав, що для того, щоб здобути перемогу у війні, необхідно діяти рішуче і адекватно, інакше все закінчиться поразкою і втратою не тільки Криму, але й незалежності всієї країни.

 «Я не буду розповідати владі що робити, сподіваюся, що вони й так знають. Головне чого, на мою думку, не вистачає тим, хто зараз при владі – це рішучості! Рішучості брати на себе відповідальність. Рішучості дати відсіч сепаратистам і загарбникам. Рішучості закликати народ до дій. Рішучості віддати своє життя за незалежну Україну», – підсумував Олег Ляшко.

Читайте також:  Парубій і голови фракцій Ради прибули на зустріч із Зеленським

Читайте також:

Коментувати