Політика

ЗМІ: Американські консерватори в захопленні від Путіна

Незважаючи на довгу історію антикомунізму і антиросійських настроїв з боку американського консервативного руху, в даний час багато консерваторів в США з різним ступенем захоплення говорять про російського президента Володимира Путіна.

 «Для деяких консерваторів це просто питання порівняння крутизни Путіна і передбачуваної слабкості президента Барака Обами. Не виявляючи особливої ​​любові до Путіна, республіканці в Конгресі стверджують, що вторгнення Росії до України не відбулося б, не будь Обама таким слабаком у своїх відносинах з Москвою», – пише, наприклад, у своїй статті The Los Angeles Times.

Читайте також:  Як протидіяти злочинним діянням влади та запобігти знищенню лісів в Ужгороді?

 Навіть такі консервативні політики, як Джон Маккейн, Ліндсі Грем, Марк Рубіо, Сара Пейлін, Майк Роджерс, Рудольф Джуліані, які відомі своїми різкими антиросійськими висловлюваннями, кожен по своєму говорять про сміливість Путіна й швидкість реакції, з якими він відстоює інтереси свого народу в Криму.

 На їх думку, таких якостей бракує президенту США Обамі. Що вже говорити про давніх шанувальниках російського президента, таких, як Пет Б’юкенен, який ще до українських подій захоплювався його підтримкою Російської православної церкви і неприйняттям нав’язуваних Заходом прав гомосексуалістів.

Читайте також:  Як протидіяти злочинним діянням влади та запобігти знищенню лісів в Ужгороді?

 Як вважають багато американських ЗМІ, консерватори зневажають Обаму сильніше, ніж будь-якого іншого радянського або російського лідера, і прощають Путіну слабкості, які з жорсткістю критикують у своєму президентові. Крім того, серед нинішніх американських консерваторів стало модним вважатися крутими хлопцями, керованими тестостероном, і обходитися без тонкощів і нюансів.

 «Як би вони були щасливі, якби їх власний Володимир Путін балотувався на пост президента в 2016 році», – пише The Los Angeles Times.

Читайте також: