Політика

ЗМІ повинні працювати на єдність країни – Томенко

Народний депутат України Микола Томенко звернувся до керівництва українських телеканалів із закликом і далі дотримуватися принципу зваженості, об’єктивності та відповідальності при висвітленні подій фактично військової агресії Росії проти України.

 За його словами, формат телемарафонів, на які зараз багато хто переходить у зв’язку зі сформованою ситуацією, є правильним рішенням. У той же час, він назвав неприпустимим організацію різних шоу, де пріоритет віддається неадекватним персонажам.

Читайте також:  ЦВК перерахувала голоси виборців на 50-му окрузі Донеччини

 Також Микола Томенко закликав ЗМІ не допомагати неадекватним політикам, які ще не так давно намагалися заробити «політичні дивіденди» на піарі щодо загиблих під час протестів, а також журналістів, які звикли заробляти гроші в Україні, а тепер намагаються використовувати військові дії в своїх меркантильних інтересах.

 «Потрібно зупинити піар на війні. Сьогодні необхідно зробити все, щоб показати єдність країни і якнайшвидше зупинити військову агресію Росії», – підкреслив депутат.

Читайте також:  У ДБР підтвердили, що жодного кримінального провадження, де б фігурував Порошенко, не існує, - Петро Порошенко

Читайте також:

Коментувати